WEB SİTESİ FİYATLARI PAHALI MI?


WEB SİTESİ FİYATLARI PAHALI MI?
WEB SİTESİ FİYATLARI PAHALI MI?

Özel tasarım ortalama web sitesi fiyatları 2500 ile 10000₺ arasında değişmektedir. Tabi ki daha üst ve alt fiyatlar da olabilir. Profesyonel web sitesi tasarımı için kalite olmazsa olmazdır. Web sitesini iş yerinizin internetteki mağazası olarak düşünmeniz gerekir ve işyeri kiralarıyla kıyaslamanız gerekir. Mesela sıradan bir dükkanın aylık kirası 1000 TL diyelim yıllık size maliyeti 12000TL olur. Ama sitenin size ilk yaptırma fiyatı dışında ki yıllık maliyeti temel siteler için bizde ortalama 500TL dir.

Şimdi siz karar verin işyerinin kirası en iyi ihtimalle  12000TL iken sitenin size yıllık maliyeti 500 TL. Peki hangisi pahalı? Web tasarım firmaları olarak sizlere ucuz kurumsal  web tasarım fiyatları sunuyoruz. Hala web siteniz yok mu? Ama rakiplerinizin var!


Web tasarım fiyatları projeye özel olarak da hazırlanabilir, paket web sitesi kurmak isterseniz, hazır web tasarım paketlerimizden birini seçebilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından özenle hazırlanan internet siteleri yayın hayatına başlamadan önce titizlikle incelenir. Bu şekilde kusursuz ve firmanızın kurumsal yapısına uygun tasarımla rakiplerinizin bir adım daha önüne geçersiniz. 
Aşağıda örnek olarak hazırlanmış bir web sitesi fiyat listesini görebilirsiniz.

Telefon
WhatsApp